Hizmetlerimiz

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 

Sarıyer evden eve nakliyat, 1998 yılında ev, ofis, büro vb. nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında en iyi hizmeti verebilmek için İstanbul’da kurulmuştur. Dünya teknolojilerini yakından takip eden, lojistik altyapısını sürekli yenileyen Sarıyer Evden Eve Nakliyat, genç, tecrübeli ve özel eğitimli personelden oluşan uzman kadrosu ile, müşterilerine daima en İyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde bulunmaktadır. 
 
Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş Sarıyer Evden Eve Nakliyat, taşımacılığını gerçekleştirdiği tüm eşya veya ürünleri sigorta altına almaktadır. Web sitemizi veya sabit/gsm telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Nakliyat ve taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz..
 
Misyonumuz
 
Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak; Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, Avrupa standartlarına uygun kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, insanların özel hayatına hitap eden uygulamalar da müşteri odaklı taşıma hizmeti vermek, sektörümüz de ki uygulamaların ve teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmaktır. Bu hedef deki en büyük dayanağımız eğitimli ve görev bilinçli personel kaynağımızdır.
 
vizyonumuz
 
Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak; müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinimlerini takip ederek en doğru çözüme kavuşturmak, kişilerin iş yaşamı ve özel yaşamına kolaylaştırıcı ve zenginleştirici katkıda bulunmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek, uzman ekibimizle taşımacılık uygulamalarında hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.